Met 50% korting naar de BCCD

Geplaatst op 09-10-2023  -  Categorie: Nieuws TRCH

nb-2021-10-bccd

50 jaar TRCH duurt het hele jaar!

Natuurlijk bezoek je de jaarlijkse British Car Club Day op zoek naar onderdelen en het ontmoeten van je vrienden. Dit jaar op zondag 22 oktober. Onze club geeft je nu een 'LusTRum 50 jaar TRCH' korting van 50% op het online-toegangsticket! Ga snel naar de BCCD website en bestel je ticket met de kortingscode: TR01. Het belooft een goed bezocht spektakel worden. Kijk voor meer informatie op de website van de British Car Club Day.

Koop toegangsbewijs BCCD


 

Contact de TR Club

De TR Club is via de volgende adressen bereikbaar:

 
trch-logo 2

TRCH Nieuwsbrief

Als clublid ontvang je automatisch onze Nieuwsbrief en daar hoef je niet voor in te schrijven. Wil je de Nieuwsbrief niet meer ontvangen dan kan je met een klik onderaan de Nieuwsbrief je afmelden.

Ontvang je geen TRCH nieuwsbrief dan is waarschijnlijk jouw e-mailadres niet bij ons bekend. Tevens is het dan ook niet mogelijk om in te loggen op de site. In de Nieuwsbrief melden we de laatste belangrijke club berichten en aankondigingen van komende evenementen. Zo blijf je altijd snel op de hoogte van het reilen en zeilen binnen de club.