TR4 of TR4A met Overdrive en Surrey Top gezocht

19x gezien       Geplaatst: Gisteren       Verloopt op: 07 maart 2027       Type: Vraag       Categorie: Auto's
Richtprijs € 29.000,00

Beschrijving

Nadat ik enkele jaren geleden mijn prachtige TR6 heb verkocht, en sindsdien van een Porsche 993 Targa heb genoten,
wil ik toch weer terug naar het pure genieten in een Triumph TR en ben ik weer lid geworden van de TRC Holland (Regio Limburg).

Ik ben nu op zoek naar een links-gestuurde TR4A of een TR4 in bijzonder goede staat, zowel technisch als optisch (interieur en exterieur),
met Overdrive en met Surrey top.

Liefst een auto die niet al te lang geleden bottom-off is gerestaureerd en zoveel mogelijk origineel is gelaten (motor, chassis, versnellingsbak)
m.u.v. de bekende wenselijke upgrades (zoals ontsteking, koeling, ...).

Onafhankelijke wielophanging achter (IRS) heeft mijn lichte voorkeur maar een vaste achteras mag ook.

Indien U in het bezit bent van zo'n TR4A of TR4, en erover denkt om hem te gaan verkopen, aan iemand die hem goed zal onderhouden, dan hoor ik graag van U.

Peter Jansens
Sittard

Adverteerder

Naam Peter Jansens
Locatie Onbekend
Historie 1 advertentie, 1 actief
  Neem contact op met de adverteerder
 
 

Contact de TR Club

De TR Club is via de volgende adressen bereikbaar:

 
trch-logo 2

TRCH Nieuwsbrief

Als clublid ontvang je automatisch onze Nieuwsbrief en daar hoef je niet voor in te schrijven. Wil je de Nieuwsbrief niet meer ontvangen dan kan je met een klik onderaan de Nieuwsbrief je afmelden.

Ontvang je geen TRCH nieuwsbrief dan is waarschijnlijk jouw e-mailadres niet bij ons bekend. Tevens is het dan ook niet mogelijk om in te loggen op de site. In de Nieuwsbrief melden we de laatste belangrijke club berichten en aankondigingen van komende evenementen. Zo blijf je altijd snel op de hoogte van het reilen en zeilen binnen de club.